Диск гальмівний передній (кратно 2) Renault Kangoo (08-), MB Citan (CHAMPION) (562730CH)
1 323 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00063895
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний передній (кратно 2) Renault Kangoo (08-), MB Citan

Примінено на автомобілях: Kangoo
Каталожний номер: 562730CH
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Диск гальмівний передній (кратно 2) Renault Kangoo (08-), MB Citan (CHAMPION) (562730CH)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00063895 або Каталожний номер: 562730CH
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 562730CH |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 44.2 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24 мм |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 323 ₴



