Диск гальмівний передній (кратно 2) Renault Laguna II (Bg0,1_) (01-07, Laguna II Grandtour (Kg0,1_) (01-07) (CHAMPION) (562381CH)
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00071175
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний передній (кратно 2) Renault Laguna II (Bg0,1_) (01-07, Laguna II Grandtour (Kg0,1_) (01-07)

Примінено на автомобілях: Laguna
Каталожний номер: 562381CH
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Диск гальмівний передній (кратно 2) Renault Laguna II (Bg0,1_) (01-07, Laguna II Grandtour (Kg0,1_) (01-07) (CHAMPION) (562381CH)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00071175 або Каталожний номер: 562381CH
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 562381CH |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 47 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 26 мм |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



