Диск гальмівний передній (кратно 2) Renault Logan (07-13) (CHAMPION) (562268CH)
1 360 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00067056
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний передній (кратно 2) Renault Logan (07-13)

Примінено на автомобілях: Logan
Каталожний номер: 562268CH
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Диск гальмівний передній (кратно 2) Renault Logan (07-13) (CHAMPION) (562268CH)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00067056 або Каталожний номер: 562268CH
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 562268CH |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 44 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Vesta, Aslk 2140, Note, Tiida, Sandero, Largus, Clio, Logan, Megane, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360 ₴



