Колодки гальмівний диск. задн. (пр-во Remsa) Mazda 3 I II, Focus II C-max Connect, Vectra C, Laguna II, C5 III, Primera P12
1 303 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00084334
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівний диск. задн. (пр-во Remsa) Mazda 3 I II, Focus II C-max Connect, Vectra C, Laguna II, C5 III, Primera P12

Примінено на автомобілях: Laguna
Каталожний номер: P9423.00
Виробник: WOKING Іспанія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівний диск. задн. (пр-во Remsa) Mazda 3 I II, Focus II C-max Connect, Vectra C, Laguna II, C5 III, Primera P12 (WOKING) (P9423.00)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00084334 або Каталожний номер: P9423.00
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P9423.00 |
| Виробник | Woking |
| Країна виробник | Іспанія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 123.1 мм |
| Висота | 52 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з моделлю | Espace, Signum, S40, V50, Vectra, Laguna, 3, Tourneo Connect, Primera, C-Max, Transit Connect, 9-3, C5, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 303 ₴



