Колодки гальмівний диск. задн. (пр-во Remsa) Nissan Qashqai II, X-Trail III, Renault Kadjar 15> (WOKING) (P14823.02)
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00071810
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівний диск. задн. (пр-во Remsa) Nissan Qashqai II, X-Trail III, Renault Kadjar 15>

Примінено на автомобілях: Kadjar
Каталожний номер: P14823.02
Виробник: WOKING Іспанія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівний диск. задн. (пр-во Remsa) Nissan Qashqai II, X-Trail III, Renault Kadjar 15> (WOKING) (P14823.02)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00071810 або Каталожний номер: P14823.02
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P14823.02 |
| Виробник | Woking |
| Країна виробник | Іспанія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 103.7 мм |
| Товщина | 15.2 мм |
| Висота | 44.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 47.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kadjar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



