Колодки гальмівний диск. задн. (пр-во Remsa) VAG Golf V VI, Golf Plus V, Renault Megane II III Scenic II III Fluence, PSA (WOKING)
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00084452
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівний диск. задн. (пр-во Remsa) VAG Golf V VI, Golf Plus V, Renault Megane II III Scenic II III Fluence, PSA

Примінено на автомобілях: Megane,Scenic,Fluence
Каталожний номер: P3633.74
Виробник: WOKING Іспанія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівний диск. задн. (пр-во Remsa) VAG Golf V VI, Golf Plus V, Renault Megane II III Scenic II III Fluence, PSA (WOKING) (P3633.74)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00084452 або Каталожний номер: P3633.74
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P3633.74 |
| Виробник | Woking |
| Країна виробник | Іспанія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 87 мм |
| Висота | 52.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.8 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з моделлю | Beetle, 308, Octavia, C2, C3, C4, Passat, Eos, Polo, Leon, A1, A3, A4, 207, 208, TT, Golf, Roomster, Megane, Altea, Scenic, Scirocco, Xsara Picasso, New Beetle, Ibiza, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Fluence, Megane, Scenic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



