Колодки гальмівний диск. задн. (пр-во Remsa) VW Golf V VI, Renault Megane III (WOKING) (P12913.10)
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00084496
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівний диск. задн. (пр-во Remsa) VW Golf V VI, Renault Megane III

Примінено на автомобілях: Megane
Каталожний номер: P12913.10
Виробник: WOKING Іспанія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівний диск. задн. (пр-во Remsa) VW Golf V VI, Renault Megane III (WOKING) (P12913.10)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00084496 або Каталожний номер: P12913.10
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P12913.10 |
| Виробник | Woking |
| Країна виробник | Іспанія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 87 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 53 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з моделлю | Beetle, DS3, 308, Octavia, C3, C4, Passat, Eos, Polo, Leon, A1, A3, 207, TT, Golf, Altea, Scirocco, New Beetle, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



