Колодки гальмівний диск. перед. (пр-во Remsa) Dacia Logan ii 1.2 12-, Dacia Logan ii 1.5 12- (WOKING) (P14403.10)
2 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00071799
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівний диск. перед. (пр-во Remsa) Dacia Logan ii 1.2 12-, Dacia Logan ii 1.5 12-

Примінено на автомобілях: Logan
Каталожний номер: P14403.10
Виробник: WOKING Іспанія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівний диск. перед. (пр-во Remsa) Dacia Logan ii 1.2 12-, Dacia Logan ii 1.5 12- (WOKING) (P14403.10)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00071799 або Каталожний номер: P14403.10
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P14403.10 |
| Виробник | Woking |
| Країна виробник | Іспанія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 140.2 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 42 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Sandero, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴



