Колодки гальмівний диск. перед. (пр-во Remsa) Renault Clio iv 1.6 12-, Renault Grand scenic iii 1.2 09- (WOKING) (P12893.00)
1 503 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00071733
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівний диск. перед. (пр-во Remsa) Renault Clio iv 1.6 12-, Renault Grand scenic iii 1.2 09-

Примінено на автомобілях: Scenic,Clio
Каталожний номер: P12893.00
Виробник: WOKING Іспанія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівний диск. перед. (пр-во Remsa) Renault Clio iv 1.6 12-, Renault Grand scenic iii 1.2 09- (WOKING) (P12893.00)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00071733 або Каталожний номер: P12893.00
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P12893.00 |
| Виробник | Woking |
| Країна виробник | Іспанія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 155.2 мм |
| Висота | 68.2 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Scenic, Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Scenic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 503 ₴



