Колодки гальмівний диск. перед. (пр-во Remsa) Renault Kangoo be bop 1.5 09-, Renault Kangoo be bop 1.6 09- (WOKING) (P12513.01)
2 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00071722
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівний диск. перед. (пр-во Remsa) Renault Kangoo be bop 1.5 09-, Renault Kangoo be bop 1.6 09-

Примінено на автомобілях: Kangoo
Каталожний номер: P12513.01
Виробник: WOKING Іспанія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівний диск. перед. (пр-во Remsa) Renault Kangoo be bop 1.5 09-, Renault Kangoo be bop 1.6 09- (WOKING) (P12513.01)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00071722 або Каталожний номер: P12513.01
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P12513.01 |
| Виробник | Woking |
| Країна виробник | Іспанія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 131.2 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Висота | 62.1 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴



