Колодки гальмівний диск. перед. (пр-во Remsa) Renault Laguna 1.5 08- (WOKING) (P8623.40)
1 067 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00071657
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівний диск. перед. (пр-во Remsa) Renault Laguna 1.5 08-

Примінено на автомобілях: Laguna
Каталожний номер: P8623.40
Виробник: WOKING Іспанія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівний диск. перед. (пр-во Remsa) Renault Laguna 1.5 08- (WOKING) (P8623.40)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00071657 або Каталожний номер: P8623.40
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P8623.40 |
| Виробник | Woking |
| Країна виробник | Іспанія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 156.4 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 66.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 69 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 067 ₴



