Колодки гальмівний диск. перед. (пр-во Remsa) Renault Scenic III Grand Scenic III Laguna III Latitude (WOKING) (P12503.00)
1 383 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00084396
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівний диск. перед. (пр-во Remsa) Renault Scenic III Grand Scenic III Laguna III Latitude

Примінено на автомобілях: Scenic,Laguna
Каталожний номер: P12503.00
Виробник: WOKING Іспанія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівний диск. перед. (пр-во Remsa) Renault Scenic III Grand Scenic III Laguna III Latitude (WOKING) (P12503.00)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00084396 або Каталожний номер: P12503.00
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P12503.00 |
| Виробник | Woking |
| Країна виробник | Іспанія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 121 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.2 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Scenic, Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Laguna, Scenic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 383 ₴



