Колодки гальмівні дискові Nissan Primastar (02-), Renault Trafic II (01-) (NISSHINBO) (NP2098)
2 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00054894
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні дискові Nissan Primastar (02-), Renault Trafic II (01-)

Примінено на автомобілях: Trafic
Каталожний номер: NP2098
Виробник: NISSHINBO Японія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні дискові Nissan Primastar (02-), Renault Trafic II (01-) (NISSHINBO) (NP2098)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00054894 або Каталожний номер: NP2098
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NP2098 |
| Виробник | Nisshinbo |
| Країна виробник | Японія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 144.9 мм |
| Висота | 62.4 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з моделлю | Espace, Trafic, Primastar, Vivaro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴



