Колодки гальмівні задні дискові Ford Transit Connect 1.8 (02-13), Opel Astra H 1.7 CDTI (04-), Renault Laguna II, Megane II
1 063 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00062113
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні задні дискові Ford Transit Connect 1.8 (02-13), Opel Astra H 1.7 CDTI (04-), Renault Laguna II, Megane II

Примінено на автомобілях: Megane,Laguna
Каталожний номер: 51138
Виробник: JAPKO Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні задні дискові Ford Transit Connect 1.8 (02-13), Opel Astra H 1.7 CDTI (04-), Renault Laguna II, Megane II (JAPKO) (51138)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00062113 або Каталожний номер: 51138
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 51138 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 123 мм |
| Висота | 52 мм |
| Товщина | 16.4 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з моделлю | Espace, Signum, Astra, Laguna, XF, XJ, XK, Primera, Tourneo Connect, xf sportbrake, Transit Connect, Megane, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Laguna, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 063 ₴



