Колодки гальмівні задні дискові OPEL Movano RENAULT Master (CHAMPION) (573055CH)
955 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00063771
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні задні дискові OPEL Movano RENAULT Master

Примінено на автомобілях: Master
Каталожний номер: 573055CH
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні задні дискові OPEL Movano RENAULT Master (CHAMPION) (573055CH)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00063771 або Каталожний номер: 573055CH
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573055CH |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 18.8 мм |
| Довжина | 116 мм |
| Ширина | 51.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 955 ₴



