Колодки гальмівні задні дискові RENAULT Espace IV, Laguna II, Velsatis NISSAN Primera OPEL Signum, Vectra C, SAAB 9-3 (CHAMPION)
948 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00063770
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні задні дискові RENAULT Espace IV, Laguna II, Velsatis NISSAN Primera OPEL Signum, Vectra C, SAAB 9-3

Примінено на автомобілях: Laguna,Espace
Каталожний номер: 573018CH
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні задні дискові RENAULT Espace IV, Laguna II, Velsatis NISSAN Primera OPEL Signum, Vectra C, SAAB 9-3 (CHAMPION) (573018CH)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00063770 або Каталожний номер: 573018CH
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573018CH |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 16.5 мм |
| Довжина | 123 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з моделлю | Espace, Signum, Astra, Laguna, XJ, XK, Primera, Tourneo Connect, Megane, Transit Connect, 9-3, Vectra, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Espace, Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 948 ₴



