Колодки гальмівні задні дискові Renault Laguna II, Megane II 1.6, 1.8, 1.9, 2.0 (01-09) (NISSHINBO) (NP2072)
1 480 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00010239
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні задні дискові Renault Laguna II, Megane II 1.6, 1.8, 1.9, 2.0 (01-09)

Примінено на автомобілях: Megane,Laguna
Каталожний номер: NP2072
Виробник: NISSHINBO Японія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні задні дискові Renault Laguna II, Megane II 1.6, 1.8, 1.9, 2.0 (01-09) (NISSHINBO) (NP2072)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00010239 або Каталожний номер: NP2072
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NP2072 |
| Виробник | Nisshinbo |
| Країна виробник | Японія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 123.2 мм |
| Висота | 51.9 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Primera, Transit Connect, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Laguna, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480 ₴



