Колодки гальмівні дискові задні Renault Laguna II, Mazda 3 1.6, 1.8, 2.0 (05-) (NISSHINBO) (NP5009)
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00010273
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні дискові задні Renault Laguna II, Mazda 3 1.6, 1.8, 2.0 (05-)

Примінено на автомобілях: Laguna
Каталожний номер: NP5009
Виробник: NISSHINBO Японія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні дискові задні Renault Laguna II, Mazda 3 1.6, 1.8, 2.0 (05-) (NISSHINBO) (NP5009)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00010273 або Каталожний номер: NP5009
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NP5009 |
| Виробник | Nisshinbo |
| Країна виробник | Японія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 51.9 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴



