Колодки гальмівні передні дискові DACIA LOGAN II (CHAMPION) (573422CH)
769 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00063829
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні дискові DACIA LOGAN II

Примінено на автомобілях: Logan
Каталожний номер: 573422CH
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні дискові DACIA LOGAN II (CHAMPION) (573422CH)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00063829 або Каталожний номер: 573422CH
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573422CH |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17.9 мм |
| Довжина | 140.1 мм |
| Ширина | 41.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Logan/Stepway, Fortwo, Sandero, Clio, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 769 ₴



