Колодки гальмівні передні дискові OPEL Movano RENAULT Master (CHAMPION) (571932CH)
1 070 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00063735
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні дискові OPEL Movano RENAULT Master

Примінено на автомобілях: Master
Каталожний номер: 571932CH
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні дискові OPEL Movano RENAULT Master (CHAMPION) (571932CH)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00063735 або Каталожний номер: 571932CH
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 571932CH |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17.8 мм |
| Довжина | 139 мм |
| Ширина | 66.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴



