Колодки гальмівні передні дискові PEUGEOT 205, 309, RENAULT Clio, Clio II, Espace I, Fuego, Megane, Megane Scenic, Twingo, Rapid
993 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00063730
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні дискові PEUGEOT 205, 309, RENAULT Clio, Clio II, Espace I, Fuego, Megane, Megane Scenic, Twingo, Rapid

Примінено на автомобілях: Megane,Scenic,Clio,Twingo,Espace
Каталожний номер: 571526CH
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні дискові PEUGEOT 205, 309, RENAULT Clio, Clio II, Espace I, Fuego, Megane, Megane Scenic, Twingo, Rapid (CHAMPION) (571526CH)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00063730 або Каталожний номер: 571526CH
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 571526CH |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 18 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з моделлю | Solenza, 11, Espace, Express, Logan, 19, 20, Rapid, 21, Fuego, Clio, Megane, Sandero, 25, Super 5, Supernova, Largus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Espace, Megane, Scenic, Twingo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 993 ₴



