Колодки гальмівні передні RENAULT Kangoo

Примінено на автомобілях: Kangoo
Каталожний номер: 571931CH
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні RENAULT Kangoo (CHAMPION) (571931CH)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00063734 або Каталожний номер: 571931CH
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 571931CH |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 18 мм |
| Довжина | 131 мм |
| Ширина | 47.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з моделлю | Kubistar, Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



