Колодки гальмівні перед Renault Master III, Opel Movano B 2010- (Motrio) (8660006302)
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00054945
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні перед Renault Master III, Opel Movano B 2010-

Примінено на автомобілях: Master
Каталожний номер: 8660006302
Виробник: Motrio Франція
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні перед Renault Master III, Opel Movano B 2010- (Motrio) (8660006302)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00054945 або Каталожний номер: 8660006302
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 8660006302 |
| Виробник | Motrio |
| Країна виробник | Франція |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 163.6 мм |
| Висота | 64.7 мм |
| Товщина | 18.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



