Колодки гальмівні передні Renault Kangoo II 2008- (410605649R) Renault (Motrio) (8660006346)
1 127 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00092284
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Renault Kangoo II 2008- (410605649R) Renault

Примінено на автомобілях: Kangoo
Каталожний номер: 8660006346
Виробник: Motrio Франція
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні Renault Kangoo II 2008- (410605649R) Renault (Motrio) (8660006346)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00092284 або Каталожний номер: 8660006346
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 8660006346 |
| Виробник | Motrio |
| Країна виробник | Франція |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 62.1 мм |
| Товщина | 17.6 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 127 ₴



