Колодки гальмівні передні Renault Trafic II, Opel Vivaro I, Nissan Interstar, Primastar (01-) (JAPKO) (50109)
1 256 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00062057
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Renault Trafic II, Opel Vivaro I, Nissan Interstar, Primastar (01-)

Примінено на автомобілях: Trafic
Каталожний номер: 50109
Виробник: JAPKO Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні Renault Trafic II, Opel Vivaro I, Nissan Interstar, Primastar (01-) (JAPKO) (50109)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00062057 або Каталожний номер: 50109
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50109 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 145 мм |
| Висота | 62.2 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з моделлю | Espace, Interstar, Trafic, Primastar, Vivaro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 256 ₴



