Підшипник маточини зад. 62x30x48 Dokker, Duster, Lodgy, Logan II, Logan MCV II, Captur, Clio IV, Megane III (JAPKO) (420011)
1 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00078463
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини зад. 62x30x48 Dokker, Duster, Lodgy, Logan II, Logan MCV II, Captur, Clio IV, Megane III

Примінено на автомобілях: Dokker,Duster,Lodgy,Logan,Captur,Clio,Megane
Каталожний номер: 420011
Виробник: JAPKO Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Підшипник маточини зад. 62x30x48 Dokker, Duster, Lodgy, Logan II, Logan MCV II, Captur, Clio IV, Megane III (JAPKO) (420011)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00078463 або Каталожний номер: 420011
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 420011 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задній |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Сумісність з моделлю | Duster, Dokker |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Марка авто | Captur, Clio, Dokker, Duster, Lodgy, Logan, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴



