Підшипник маточини задньої Renault Master, Opel Movano, Nissan Interstar (00-) (45x48x80) (JAPKO) (421072)
2 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00062016
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини задньої Renault Master, Opel Movano, Nissan Interstar (00-) (45x48x80)

Примінено на автомобілях: Master
Каталожний номер: 421072
Виробник: JAPKO Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Підшипник маточини задньої Renault Master, Opel Movano, Nissan Interstar (00-) (45x48x80) (JAPKO) (421072)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00062016 або Каталожний номер: 421072
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 421072 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Сумісність з моделлю | Interstar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴



