Підшипник маточини задній (80Fast Італія500-000805310) Renault Master III (10-)

Примінено на автомобілях: Master
Каталожний номер: FT22118
Виробник: Fast Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Підшипник маточини задній (80*4500-000805310) Renault Master III (10-) (Fast) (FT22118)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00080531 або Каталожний номер: FT22118
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FT22118 |
| Виробник | Fast |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 536 ₴



