Підшипник ступиці колеса (комплект) RENAULT Logan, Nissan Note, Sandero, R5 85-92, R9, R11, R19 (SKF) (VKBA3525)
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00056916
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник ступиці колеса (комплект) RENAULT Logan, Nissan Note, Sandero, R5 85-92, R9, R11, R19

Примінено на автомобілях: Sandero,Logan
Каталожний номер: VKBA3525
Виробник: SKF Швеція
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Підшипник ступиці колеса (комплект) RENAULT Logan, Nissan Note, Sandero, R5 85-92, R9, R11, R19 (SKF) (VKBA3525)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00056916 або Каталожний номер: VKBA3525
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA3525 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Сумісність з моделлю | Twizy, 19, Note, Sandero, Super 5, 11, Clio, Logan, Megane, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Марка авто | Logan, Sandero |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



