Підшипник маточини колеса (комплект) RENAULT Master, Opel Movano 98- (SKF) (VKBA3500)
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00056910
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини колеса (комплект) RENAULT Master, Opel Movano 98-

Примінено на автомобілях: Master
Каталожний номер: VKBA3500
Виробник: SKF Швеція
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Підшипник маточини колеса (комплект) RENAULT Master, Opel Movano 98- (SKF) (VKBA3500)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00056910 або Каталожний номер: VKBA3500
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA3500 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 49 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



