Підшипник ступиці колеса задній Renault Logan, Sandero (07-), Nissan Note, Micra III (03-) (JAPKO) (421071)
711 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00062015
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник ступиці колеса задній Renault Logan, Sandero (07-), Nissan Note, Micra III (03-)

Примінено на автомобілях: Sandero,Logan
Каталожний номер: 421071
Виробник: JAPKO Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Підшипник ступиці колеса задній Renault Logan, Sandero (07-), Nissan Note, Micra III (03-) (JAPKO) (421071)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00062015 або Каталожний номер: 421071
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 421071 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з моделлю | Twizy, 19, Note, Safrane, Sandero, Super 5, 11, Clio, Logan, Megane, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Марка авто | Logan, Sandero |
Інформація для замовлення
- Ціна: 711 ₴



