Підшипник ступиці колеса задній Renault Trafic , Opel Vivaro , Nissan Primastar (01-) (JAPKO) (421074)
1 172 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00062017
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник ступиці колеса задній Renault Trafic , Opel Vivaro , Nissan Primastar (01-)

Примінено на автомобілях: Trafic
Каталожний номер: 421074
Виробник: JAPKO Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Підшипник ступиці колеса задній Renault Trafic , Opel Vivaro , Nissan Primastar (01-) (JAPKO) (421074)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00062017 або Каталожний номер: 421074
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 421074 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Сумісність з моделлю | Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Марка авто | Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 172 ₴



