Підшипник ступиці колеса передньої Renault Logan I, II, Nissan Note, Micra III, IV (02-10) (10-) з ABS (JAPKO) (411042)
1 047 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00061982
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник ступиці колеса передньої Renault Logan I, II, Nissan Note, Micra III, IV (02-10) (10-) з ABS

Примінено на автомобілях: Logan
Каталожний номер: 411042
Виробник: JAPKO Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Підшипник ступиці колеса передньої Renault Logan I, II, Nissan Note, Micra III, IV (02-10) (10-) з ABS (JAPKO) (411042)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00061982 або Каталожний номер: 411042
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 411042 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Note, Sandero, Pulsar, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Марка авто | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 047 ₴



