Підшипник маточини перед (компл) Kangoo II Citan R15 R16, Megane II (VKBA3692) (SKF) (VKBA 3692)
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00056962
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини перед (компл) Kangoo II Citan R15 R16, Megane II (VKBA3692)

Примінено на автомобілях: Kangoo,Megane
Каталожний номер: VKBA 3692
Виробник: SKF Швеція
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Підшипник маточини перед (компл) Kangoo II Citan R15 R16, Megane II (VKBA3692) (SKF) (VKBA 3692)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00056962 або Каталожний номер: VKBA 3692
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3692 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Kangoo, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Марка авто | Kangoo, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



