Підшипник маточини передній Opel Movano B, Renault Master III 2.3dCi (10-) (JAPKO) (411052)
1 790 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00078478
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини передній Opel Movano B, Renault Master III 2.3dCi (10-)

Примінено на автомобілях: Master
Каталожний номер: 411052
Виробник: JAPKO Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Підшипник маточини передній Opel Movano B, Renault Master III 2.3dCi (10-) (JAPKO) (411052)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00078478 або Каталожний номер: 411052
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 411052 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790 ₴



