Радіатор пічки Renault Master II (01-10)

Примінено на автомобілях: Master
Каталожний номер: FT55274
Виробник: Fast Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор пічки Renault Master II (01-10) (Fast) (FT55274)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00084921 або Каталожний номер: FT55274
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FT55274 |
| Виробник | Fast |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 235 мм |
| Ширина ядра радіатора | 146 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 083 ₴



