Сайлентблок переднього важеля задній Renault Clio III, Modus, Nissan Note, Tiida, Micra III (03-12) (JAPKO) (GOJ151)
332 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00062259
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля задній Renault Clio III, Modus, Nissan Note, Tiida, Micra III (03-12)

Примінено на автомобілях: Clio,Modus
Каталожний номер: GOJ151
Виробник: JAPKO Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сайлентблок переднього важеля задній Renault Clio III, Modus, Nissan Note, Tiida, Micra III (03-12) (JAPKO) (GOJ151)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00062259 або Каталожний номер: GOJ151
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOJ151 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 53 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 58 мм |
| Сумісність з моделлю | Clio, Tiida, Note, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Modus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴



