Ступиця колеса перед Renault Laguna, Megane 1.9 (96-) (Metalcaucho) (90067)
910 ₴
- Готово до відправки
- Код: MD-00050294
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ступиця колеса перед Renault Laguna, Megane 1.9 (96-)

Примінено на автомобілях: Megane,Laguna
Каталожний номер: 90067
Виробник: Metalcaucho Іспанія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Ступиця колеса перед Renault Laguna, Megane 1.9 (96-) (Metalcaucho) (90067)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул MD-00050294 або Каталожний номер: 90067
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 90067 |
| Виробник | Metalcaucho |
| Країна виробник | Іспанія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кількість зубів | 23 |
| Місце встановлення | Передня |
| Висота | 73 мм |
| Діаметр барабана | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 23.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Кількість отворів для болтів | 4 |
| Діаметр центрувального виступу | 60 мм |
| Сумісність з моделлю | Espace, Kangoo, Megane, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Laguna, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴



