Фільтр повітряний 1.6,20 16V Renault Logan, Megane II, Clio III, Trafic II (Motrio) (8671005920)
2 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00033266
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний 1.6,20 16V Renault Logan, Megane II, Clio III, Trafic II

Примінено на автомобілях: Megane,Logan,Clio,Trafic
Каталожний номер: 8671005920
Виробник: Motrio Франція
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний 1.6,20 16V Renault Logan, Megane II, Clio III, Trafic II (Motrio) (8671005920)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00033266 або Каталожний номер: 8671005920
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 8671005920 |
| Виробник | Motrio |
| Країна виробник | Франція |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 176 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 76 мм |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Duster, Sandero, Trafic, Primastar, Largus, Scenic, Vivaro, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Kubistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Logan, Megane, Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴



