Фільтр повітряний DACIA DUSTER (HS_) 10-18, LOGAN (LS_) 04-|NISSAN BLUEBIRD SYLPHY II (G11) (CHAMPION) (CAF100724P)
369 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00073866
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний DACIA DUSTER (HS_) 10-18, LOGAN (LS_) 04-|NISSAN BLUEBIRD SYLPHY II (G11)

Примінено на автомобілях: Duster,Logan
Каталожний номер: CAF100724P
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний DACIA DUSTER (HS_) 10-18, LOGAN (LS_) 04-|NISSAN BLUEBIRD SYLPHY II (G11) (CHAMPION) (CAF100724P)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00073866 або Каталожний номер: CAF100724P
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100724P |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 176 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 76 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Espace, Bluebird, Laguna, Duster, Sandero, Trafic, Primastar, Largus, Scenic, Vivaro, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Kubistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Duster, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴



