Фільтр повітряний DACIA Duster 1.5 dCi (13-) (SB 2328)

Примінено на автомобілях: Duster
Каталожний номер: SB2328
Виробник: SCT Німеччина
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний DACIA Duster 1.5 dCi (13-) (SB 2328) (SCT) (SB2328)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00033910 або Каталожний номер: SB2328
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SB2328 |
| Виробник | SCT-MANNOL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Висота | 61 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Express, Duster, Lodgy, Sandero, Dokker, Clio, Logan, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Duster |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴



