Фільтр повітряний DACIA LOGAN (LS_) 04-, LOGAN MCV (KS_) 07-, SANDERO 08- RENAULT CLIO II (BB_, CB_) (CHAMPION) (CAF100739P)
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00073870
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний DACIA LOGAN (LS_) 04-, LOGAN MCV (KS_) 07-, SANDERO 08- RENAULT CLIO II (BB_, CB_)

Примінено на автомобілях: Sandero,Logan,Clio
Каталожний номер: CAF100739P
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний DACIA LOGAN (LS_) 04-, LOGAN MCV (KS_) 07-, SANDERO 08- RENAULT CLIO II (BB_, CB_) (CHAMPION) (CAF100739P)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00073870 або Каталожний номер: CAF100739P
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100739P |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 376 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 56 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Duster, Sandero, Solenza, Kangoo, Clio, Logan, Kubistar, Almera, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Logan, Sandero |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



