Фільтр повітряний Nissan Kubistar 1.6 (03-09), Renault Megane ii 1.4 (03-09)

Примінено на автомобілях: Megane
Каталожний номер: 20130
Виробник: JAPKO Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Nissan Kubistar 1.6 (03-09), Renault Megane ii 1.4 (03-09) (JAPKO) (20130)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00061442 або Каталожний номер: 20130
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20130 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 171 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 74 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Duster, Sandero, Trafic, Primastar, Largus, Scenic, Vivaro, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Kubistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴



