Фільтр повітряний OPEL MOVANO B Van (X62) 10-|RENAULT MASTER III Bus (JV) (CHAMPION) (CAF101078P)
617 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00073935
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний OPEL MOVANO B Van (X62) 10-|RENAULT MASTER III Bus (JV)

Примінено на автомобілях: Master
Каталожний номер: CAF101078P
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний OPEL MOVANO B Van (X62) 10-|RENAULT MASTER III Bus (JV) (CHAMPION) (CAF101078P)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00073935 або Каталожний номер: CAF101078P
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF101078P |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 294 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Висота | 80 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617 ₴



