Фільтр повітряний Opel Vivaro, Renault Master, Trafic, Megane 1.9dti (SB 2098) (SCT) (SB2098)
327 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00039232
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Opel Vivaro, Renault Master, Trafic, Megane 1.9dti (SB 2098)

Примінено на автомобілях: Megane,Master,Trafic
Каталожний номер: SB2098
Виробник: SCT Німеччина
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Opel Vivaro, Renault Master, Trafic, Megane 1.9dti (SB 2098) (SCT) (SB2098)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00039232 або Каталожний номер: SB2098
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SB2098 |
| Виробник | SCT-MANNOL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 42 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Espace, Movano, Trafic, Primastar, Scenic, Vivaro, Kangoo, Master, Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master, Megane, Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 ₴



