Фільтр повітряний RENAULT 1.4, 1.6 Logan (04-) (SB 2294) (SCT) (SB2294)
346 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00033906
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний RENAULT 1.4, 1.6 Logan (04-) (SB 2294)

Примінено на автомобілях: Logan
Каталожний номер: SB2294
Виробник: SCT Німеччина
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний RENAULT 1.4, 1.6 Logan (04-) (SB 2294) (SCT) (SB2294)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00033906 або Каталожний номер: SB2294
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SB2294 |
| Виробник | SCT-MANNOL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 327 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Висота | 59 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Lodgy, Sandero, Dokker, Logan, Largus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346 ₴



