Фільтр повітряний Renault Clio III 1.2-2.0 (05-14), Nissan Note, Juke, Tiida 1.5 dCi (04-13) (JAPKO) (20128)
248 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00061440
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Clio III 1.2-2.0 (05-14), Nissan Note, Juke, Tiida 1.5 dCi (04-13)

Примінено на автомобілях: Clio
Каталожний номер: 20128
Виробник: JAPKO Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Renault Clio III 1.2-2.0 (05-14), Nissan Note, Juke, Tiida 1.5 dCi (04-13) (JAPKO) (20128)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00061440 або Каталожний номер: 20128
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20128 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 237.4 мм |
| Ширина | 140.4 мм |
| Висота | 58 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, Juke, Clio, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Марка авто | Clio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴



