Фільтр повітряний RENAULT Clio III, Clio Collection 1.2 16V D4F740 55 75 2005- (SB 2179) (SCT) (SB2179)
433 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00039236
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний RENAULT Clio III, Clio Collection 1.2 16V D4F740 55 75 2005- (SB 2179)

Примінено на автомобілях: Clio
Каталожний номер: SB2179
Виробник: SCT Німеччина
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний RENAULT Clio III, Clio Collection 1.2 16V D4F740 55 75 2005- (SB 2179) (SCT) (SB2179)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00039236 або Каталожний номер: SB2179
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SB2179 |
| Виробник | SCT-MANNOL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 361 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Висота | 59 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Sandero, Kangoo, Clio, Logan, Kubistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433 ₴



