Фільтр повітряний RENAULT FLUENCE (L3_) 10-, MEGANE III Grandtour (KZ0,1) (CHAMPION) (CAF100915P)
533 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00073915
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний RENAULT FLUENCE (L3_) 10-, MEGANE III Grandtour (KZ0,1)

Примінено на автомобілях: Megane,Fluence
Каталожний номер: CAF100915P
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний RENAULT FLUENCE (L3_) 10-, MEGANE III Grandtour (KZ0,1) (CHAMPION) (CAF100915P)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00073915 або Каталожний номер: CAF100915P
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100915P |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 191 мм |
| Висота | 66 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Fluence, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 533 ₴



