Фільтр повітряний RENAULT KANGOO , GRAND KANGOO II (KW0,1_) 08-, KANGOO Express (FW0,1_) (CHAMPION) (CAF100758P)
2 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00073877
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний RENAULT KANGOO , GRAND KANGOO II (KW0,1_) 08-, KANGOO Express (FW0,1_)

Примінено на автомобілях: Kangoo
Каталожний номер: CAF100758P
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний RENAULT KANGOO , GRAND KANGOO II (KW0,1_) 08-, KANGOO Express (FW0,1_) (CHAMPION) (CAF100758P)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00073877 або Каталожний номер: CAF100758P
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100758P |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 57 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Kangoo, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴



